, , ,

Mashe per kacurrela Flawless DSP 20150


2,200 L

MASHE PER KACURRELA FLAWLESS DSP 20150

Mashe per kacurrelat perfekte, te buta dhe plot shkelqim.

Veshje qeramike per te mbrojtur flokun nga nxehtesia gjate perdorimit.

Me ekran Led i cili tregon temperaturen e mashes dhe me butona per ndezje/fikje/rritje/ulje te temperatures.

Specifika

Marka: DSP

Diameter 16 mm

Tensioni: 110-240 V- 50/60 Hz 40 W

Me ekran dixhital

Kontroll i temperaturës

Kordon rrotullues

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Mashe per kacurrela Flawless DSP 20150 Kategori: , , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat