,

Maska mbrojtese kunder Covid -19 – Noveko 9dHER Antimicrobial


299L

Maska kunder Covid -19 – NOVEKO 9dHER

Maska mbrojtese kunder Covid -19 – Noveko 9dHER Antimicrobial

  • Projektuar me 4 shtresa mbrojtese
  • Nje nga llojet e maskave me te mira mbrojtese kunder koronavirusit
  • Teknologji e patentuar e markes Noveka: agjentët antimikrobike te perfshire direkt ne fibrat e maskave, te afta te neutralizojne dhe parandalojne rritjen e nje spektri te gjere të baktereve dhe patogjeneve.
  • Ideale per tu mbrojtur nga rreziku i sperkatjes me lengje biologjike si sperklat ne ajer. Kjo eshte cilesuar si nje nga menyrat kryesore te transmetimit te virusit te rrezikshem.
  • Noveko 9dHER Mask jane super te rehatshme dhe nuk krijojne siklet edhe nese i mban gjate ne fytyre.
  • 3 nivele ASTM
SKU: maska mbrojtese-noveka 9dHER Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Maska kunder Covid 19

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat