, , ,

Maske Fytyre me Qymyr te Aktivizuar – Black Mask Produkt Online


MASKE PER FYTYREN – BLACK MASK

KARAKTERISTIKA

Maska vjen ne bustina

1 bustine – 6 gram

Eleminon dhe zhduk pikat e zeza, njollat e erreta, aknet, qeskat e rrathet e erret poshte syve

Kombinim i perberesve natyrale dhe antioksidanteve

Metoda me efektive dhe ekonomike per pastrimin dhe trajtimin e fytyres ne shtepi

Per femra dhe meshkuj dhe per te gjitha llojet e lekurave

 

200L

Maske Fytyre me Qymyr te Aktivizuar – Black Mask Produkt Online

Maske Fytyre me Qymyr te Aktivizuar – Black Mask Produkt Online

  • Eleminon dhe pastron fytyren nga pikat e zeza
  • Pikat e zeza te njohura si komedone jane papasterti te fytyres qe nese infektohen kthehen ne akne
  • Maska e ndertuar nga qymyri i aktivizuar sjell si rezultat nje fytyre te paster, pa njolla kafe, pa akne, pa qeska e rrathe te zinj poshte syve
  • Metoda me e mire dhe ekonomike per pastrimin dhe trajtimin e fytyres ne shtepi
  • Zbardh lekuren
  • Pergatitur nga perberes natyrale te pasur me minerale te cilat ju largojne njollat dhe pastrojne ne thellesi fytyren
  • Prania e antioksidanteve te fuqishem redukton rrudhat dhe i jep lekures elasticitet, gjalleri dhe vitalitet
  • Mund dhe të perdoret nga meshkujt dhe femrat
  • Per te gjitha llojet e lekues

          Perdorimi:

Lajeni fytyren me uje te vaket, thajeni dhe pastaj aplikojeni masken e zeze ne zonat qe deshironi apo keni pikat e zeza dhe aknet
Mos e perdorni ne buze, vetulla dhe sy pasi keto pjese lekura eshte shume delikate
Mbajeni 15-20 minuta dhe pasti ta hiqni me kujdes lani fytyren me uje te paster e te rrjedhshem
Rekomandohet te perdoret 1 here ne 3-4 ditë, derisa te shihni se ndryshimi ka filluar

SKU: M-maske fytyre me qymyr te aktivizuar Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
color

Black

LLoji

Maske fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat