, ,

Maske kunder plakjes me vaj argani – Hamed Salon Mask Online


 • Redukton shenjat e plakjes
 • Parandalon shfaqjen e rrudhave te tjera
 • Rigjeneron lekuren duke i dhene freski dhe vitalitet
 • Zvogelon dhe zhduk poret
 • Kuron lekuren e plasaritur
 • Zbeh dhe eleminon rrathet e zinj poshte syrit
 • Heq rrudhat rreth syrit
 • Ushqen lekuren
 • Ideale per lekuren e thate
 • Qeteson dhe relakson fytyren
 • Largon skuqjen
 • Elimionon aknet
 • Zhduk plotesisht shenjat qe lene aknet ne fytyre

1,450L

Maske kunder plakjes me vaj argani – Hamed Salon Mask Online

Maske kunder plakjes me vaj argani – Hamed Salon Mask Online

Hamed Salon Mask eshte e pajisur me antioksidante te fuqishem te cilet largojne qelizat e vdekura. I jep lekures elasticitet, freski dhe vitalitet

Relaksion lekuren dhe e mban ate te hidratuar ne cdo kohe

Ekspertet e lekures sugjerojne qe maska e arganit te aplikohet 2-3 here ne jave

SKU: Maske kunder plakjes me vaj argani-Hamed Salon Mask Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Maske fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat