,

Maske mbrojtese kunder Covid 19 – Breathing Valve Mask


490L

MASKE ME VALVUL KUNDER COVID-19

Maske mbrojtese kunder Covid 19 – Breathing Valve Mask

  1. Maska mbrojtese e ndertuar me valvulen per frymemarrje eshte lloji me i pershtatshem i maskave per tu mbrojtur nga koronavirusi.
  2. E ndertuar nga material i bute, i papershkueshëm nga era, thithja e djerses, i rehatshem dhe miqesor ndaj lekures.
  3. Dizanj i pershtatur per te qene sa me i rehatshem per njerezit. E mjaftueshme per tembuluar hunden, gojen dhe nje pjese te caktuar te fytyres
  4. Me disa perdorime. Pasi te lahet, maska mund te riperdoret pa e humbur efektin mbrojtes
  5. Ul rrezikun per te thithur ajrin e kontaminuar dhe te ndotur
  6. Per shkak të ventilimit unik dhe vrimave te shumefishta, maska nuk pengon frymemarrjen
  7. Higjenike dhe antibakteriale
SKU: maske kunder covid 19-me valvul Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Maske me valvul

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat