, ,

Maske mbrojtese – Per fytyren

Te ndryshme

  • Maske mbrojtese ndaj baktereve dhe viruseve.
  • Madhesi standarte.
  • Material elastik.
  • Perdorim universal.

200L

MASKE MBROJTESE – PER FYTYREN 

Maskë mbrojtëse për fytyrën e  përshtatshme për përdorim afatgjatë.

Duhet të lahet në fund të përdorimit të përditshëm.

Ju mund ta lani maskën dhe ta përdorni përsëri pa problem.

Mund të lahet dhe paloset . Nuk shkakton probleme me frymëmarrjen.

Mbulon fytyrën, gojën dhe hundën, ne kete menyre do te jeni te mbrojtur nga kontaminimet e mundshme.

Mbroni veten dhe te afermit tuaj, maske cilesore dhe ekonomike. Mund të lahet në 90 gradë, per nje përdorim te vazhdueshëm.

Specifikat:

Mbrojtës ndaj baktereve dhe viruseve

Elastike dhe fleksibël

Madhësitë janë standarde

Perdorim universal Femër – Mashkull – Fëmijë

 

 


Bli lire dhe mire – Bli ne iBuy.al

 

brands

Te ndryshme

LLoji

Pa valvul

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat