,

Maske Mbrojtese Profesionale – Produkt Online


1,600L

Maske Mbrojtese Profesionale – Produkt Online

Maske Mbrojtese Profesionale – Produkt Online

Ofron mbrojtje dhe siguri

Mbron maksimalisht fytyren nga nga pluhuri, mbeturinat dhe sperkatjet kimike

Nuk iu bezdis teksa e mbani ne fytyre dhe jeni duke punuar

Nuk pengon shikimin, mund te shihni qarte gjithcka

Me material termoplastik dhe me force te larte mbrojtese

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: maske mbrojtese-profesionale Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Maske mbrojtese profesionale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat