, ,

Maske per Fytyren me Kolagjen – Gold Bio Mask Online


MASKE PER FYTYREN ME KOLAGJEN

CILESITE

Hidraton lekuren e thate dhe te ashper

Stimulon rigjenerimin e qelizave dhe rregullon/normalizon nivelin e PH ne lekure

Pasuron lekuren me te gjitha substancat esenciale duke permiresuar pamjen e saj

Me vitamine A, B5, C dhe E , antioksidante, kolagjen dhe vajra aromatike: kamomil, papaja, fara rrushi, jojoba, vaj ulliri, vaj bajame, Aloe Vera dhe minerale te Detit te Vdekur

E lare me ar 24 K

400L

Maske per Fytyren me Kolagjen – Gold Bio Mask Online

Maske per Fytyren me Kolagjen – Gold Bio Mask Online

 • Maska eshte e ndertuar nga kombinimi i vitamines A, B5, C dhe E , antioksidueseve, kolagjenit dhe vajra aromatike: kamomil, papaja, fara rrushi, jojoba, vaj ulliri, vaj bajame, Aloe Vera dhe minerale te Detit te Vdekur
 • Gold Bio Collagen Mask pasuron lekuren me te gjitha substancat esenciale duke permiresuar pamjen e saj
 • E lare me ar 24 K
 • Forcon barrierat mbrojtese te lekures duke parandaluar formimin e rrudhave dhe siguron nje efekt lifting te dukshem
 • Hidraton lekuren e thate dhe te ashper
 • Ideale per perdorim ne qendra estetike dhe perdorim vetjak ne shtepi
 • Formula Anti-Rrudhe stimulon rigjenerimin e qelizave dhe rregullon/normalizon nivelin e PH ne lekure
 • Gold Bio stimulon procesin e sintezës së kolagjenit e cila lufton efektet e plakjes dhe ekspozimit ndaj drites se diellit
 • Ndryshimet e fibrave elastike te shtresave te lekures, mund te ndodhin si rezultat i uljes se kolagjenit dhe elastines, te cilat jane materialet pergjegjese per elesticitetin dhe vitalitetin e lekures
  Dobesimi i muskujve te fytyres, ndryshimet hormonale, ekspozimi ne diell dhe plakja, mund te shkaktoje varje te lekures dhe rrudha
SKU: M-maske per fytyren me kolagjen Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Maske fytyre

color

Gold

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat