-20%
, ,

Maske per Fytyren me Kolagjen – Gold Collagen Mask Online


Krem fytyre me kolagjen

Zbut lekuren

Jep efekt zbardhues

Redukton dhe heq rrudhat

1,200L 1,500L

Maske per Fytyren me Kolagjen – Gold Collagen Mask Online

Maske per Fytyren me Kolagjen – Gold Collagen Mask Online

  • Hidraton lekuren e thate dhe te ashper
  • Efekt zbardhues dhe Antirrudhe
  • Heq dhe eleminon pikat e zeza
  • E projektuar per te gjitha llojet e lekures
  • Pasuron lekuren me te gjitha substancat esenciale duke permiresuar pamjen e saj
  • Stimulon elasticitetin e lekures
  • Eleminon efektet e plakjes
  • Formula Anti-Rrudhe stimulon rigjenerimin e qelizave dhe rregullon/normalizon nivelin e PH ne lekure
  • Kolagjeni Gold 24 K ne perberje te maskes redukton rrudhat, minimizon poret dhe
SKU: M-maske me kolagjen - gold collagen mask Kategori: , ,
LLoji

Maske fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat