, ,

Mbajtese detergjenti dhe sfungjeri | Soap Pump Dispenser

Te ndryshme

 • Ideale per kuzhinen
 • Material cilesor i plastikes ABS.
 • Ju lehteson procesin e larjes
 • Dimensionet: 14 x 9.5 x 11cm.
 • Ne paketim vjen bashke me sfungjerin perkates.

1,190 L

MBAJTESE DETERGJENTI DHE SFUNGJERI

Mbajtesja me praktike dhe ekonomike per kuzhinen tuaj vjen per ju ne iBuy.al. Mbajtesja multifunksionale sherben per te mbajtur detergjentin dhe sfungjerin e eneve njekohesisht.

 

MBAJTESE PER KUZHINEN – SOAP PUMP DISPENSER 

Eshte teper e lehte ne perdorim pasi cdo here qe ju deshironi detergjentin e eneve ne sfungjerin tuaj ajo do te nxjerre sasine e duhur dhe perfekte, thjesht duke presuar sfungjerin mbi pajisjen. Me nje baze te qendrueshme qe nuk e lejon te rreshkase nga vendi ku e keni vendosur kur deshironi ta perdorni.

SPECIFIKAT 

 • Praktike ne perdorim
 • Pastrohet lehtesisht.
 • Baze e qendrueshme.
 • Dimensionet: 14 x 9.5 x 11cm.
 • Me kapacitet deri ne 385 ml.
 • Ne paketim vjen bashke me sfungjerin perkates.

Porosit Online ne iBuy.al | Bli mire & lire!

SKU: soap-pump-dispenser Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

LLoji

Mbajtese multifunksionale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat