,

Mbajtes per celularin dhe pijet per ne makine – Bli Online


  • Materiali: ABS Plastik.
  • I përshtatshëm për telefonat ekran 5-9 inch.
  • Pershtatet me shishet me diameter 7 cm.
  • Gjendet ne ngjyre e zeze.
  • Ideaur per lloje te ndryshme makinash.

720L

MBAJTES CELULARI DHE PIJESH PER NE MAKINE

Deshironi te beni qendrimin ne makine sa me shume komod edhe te mbani makinen sa me paster edhe me rregull atehere zgjidhjen e keni vetem ne iBuy.al.

Kjo mbajtese eshte nje super cilesi edhe me cmimin me te lire ne treg.

E perbere nga materiali i plastikes teper cilesore e cila eshte shume e qendrueshme, kualitative edhe rezistente ndaj mjedisit perreth.

Mund ta vendosni edhe perball kondicionerit te makines edhe do te qendroje mjaft mire aty.

Instalohet shpejt edhe pa asnje veshtiresi.mbajtese celulari dhe pijesh per ne makine bli online iBuy al

I jep makines suaj nje pamje me moderne edhe me luksoze.

SPECIFIKAT

Materiali: ABS Plastik.

I përshtatshëm për telefonat ekran 5-9 inch.

Pershtatet me shishet me diameter 7 cm.

Gjendet ne ngjyre e zeze.

Ideaur per lloje te ndryshme makinash.

BLI ONLINE NE iBUY.al | BLI MIRE & BLI LIRE!

SKU: K-200720-040 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
color

Black

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat