,

Mbajtes per lengje te ngrohta – Kupe prej celiku


 • Kapaciteti: 450 ml
 • Lartesia e kupes: 16cm
 • Diametri me nje gjeresi prej 8.5cm
 • Material çeliku-inox
 • Tensioni 12v

1,190L

KUPE PREJ CELIKU PER LENGJE 

Gjate udhetimeve tuaja duhet patjeter qe gjithmone te keni me vete pijen tuaj te preferuar qe mund ta pergatisni ne shtepi edhe ta merni me vete kudo qe shkoni. Kjo kupe prej celiku eshte zgjidhja ideale per ju qe me patjeter ju nevojtien lengje te ndryshme gjate rrugeve te gjate.

MBAJTES PER LENGJE TE NDRYSHME

Ky mbajtes ka nje material teper cilesore me perberje celiku edhe inoksi te cilesise se larte gje qe ben te mundur ruajtjen e temperatures se tyre dhe te gjitha vlerave ushqyese qe mbartin lengjet.

Produkti eshte nje termues shume i mire qe mund te zgjidhni temperaturen me te nxehte qe mund te mbajne lengjet tuaj e cila eshte deri ne 65 grade celcius.

Struktura e ketij produkti eshte i perbere me nje doreze plastike dhe kapak qe krijon izolimin perfekt te lengjeve duke parandaluar derdhjen e tyre.

Kupa prej celiku punon me nje tension 12volt per te dhene nxehtesine qe preferoni.

SPECIFIKATheated travel mug stainless steel bli online iBuy.al

 • Kapaciteti eshte deri ne 450 ml
 • Lartesia e kupes eshte 16cm
 • Diametri me nje gjeresi prej 8.5cm
 • Portative dhe te riperdorshme
 • Prej materialit çeliku-inox
 • Tensioni 12v

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Kupe celiku per mbajtjen e lengjeve Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Kupe prej celiku

color

Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat