,

Mbajtese buke | kafe | caji dhe sheqeri | Produkte ne shitje online

Topfann

Produkt gjerman – 4 Yje

Seti permban :

1. Mbajtesen e bukes

2. Kutine per mbajtjen e sheqerit

3. Kutine per mbajtjen e kafese

4. Kutine per mbajtjen e cajit

Praktike

Pastrohen lehte

Set Multifunksional

 

2,900L

Mbajtese per buken, kafen, cajin

Mbajtese buke, kafe, caji dhe sheqeri

Set mbajtese per buken, sheqqerin, kafen dhe cajin eshte aksesore i mrekullueshem per kuzhinen tuaj. Me mbulese te harkuar ju ofron me teper hapesire. Dizajn kompakt por mund te vendosni sasi te bollshme buke ne te.

Do te ishte nje dhurate e kendshme dhe shume funksionale per cdo amvise.
Kuti cilesore per ruajtjen e cajit, sheqerit dhe kafes.
Krijuar me materiale higjenike dhe rezistente per perdorime afatgjate. Jane shume te lehta per tu pastruar sa here qe ju do e shihni te arsyeshme. Pllake metalike e perpunuar per te dhene nje performance te shkelqyer sherbimi. Smalti teknik eshte nje teknologji moderne e aplikuar mbi shkrim per ti dhene shkelqim natyral. Boja e saj nuk do te zbehet me kalimin e kohes. Materiale pa substanca toksike te cilat e demtojne produktet qe ju do konsumoni.

Cilesimet Kryesore | Mbajtese buke

  • Mbajtese per buken, kafen, sheqerin dhe cajin
  • Mbron buken nga lageshtia, insektet dhe pluhurat
  • Higjenike
  • Buka qendron e fresket
  • Largoni therrimet dhe papasterite ne kuzhine
  • Aksesor dekorues per kuzhinen
  • Nuk ze vend
  • Shmang rremujen
  • Dizanj estetik
  • Me tre mbajrtese per Sheqerin, Kafene dhe Cajin

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L-mbajtese per buken-kafen-sheqerin-cajin Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Topfann

LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat