, ,

Mbajtese Celulari – Paisje zmadhuese me pamje 3D

Te ndryshme

  • Paisje Universale.
  • Material prej Plastike.
  • Permasat : 19,2 * 12,2 * 0,7 Cm.
  • Paloset edhe shpaloset me thjeshtesi.
  • Definacion te larte dhe cilesor.
  • Nuk krijon rrezik per syte.

2,990L

PAISJE ZMADHUESE 3D PER CELULARET

Paisja zmadhuese e cila mban celularin tuaj dhe e mbeshtet ate duke ju falur nje pamje me te mire se sa ekrani i celularit.

Tashme ju mund te shihni cdo gje se bashku me familjaret tuaj nga telefoni pa u kufizuar vetem ne madhesine e ekranit te  tij.

Ajo shfaq pamje 3D cilesore dhe shume te qarta.mbajtes telefoni per pamje 3D blerje online vetem ne iBuy al

Paisja s’ka nevoje te lidhet me fishe, karikim apo bateri.

Perbehet prej materilit te xhamit dhe plastikes.

SPECIFIKAT

Zmadhon ekranin e celularit deri ne 12 inch.

Madhësia e paisjes : 260 x 174 x 9mm.

Arrin nje zmadhim 3 ose 4 here me shume se ekrani celularit.

Materiali perbehet prej ABS plastike + lente fenier.

Krijon perputhje me shumicen e celulareve.

Pamjet qe shfaq jane teper cilesore dhe te qarta.


Bli Online ne iBuy.al – Porosit tani dhe paguaj ne dorezim

SKU: mbajtese-telefoni Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Red

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat