,

Mbajtese celulari per tavoline Awei X11

Awei

1,100L

MBAJTESE CELULARI PER TAVOLINE AWEI X11

Mbajtese Telefoni per Tavoline AWEI me mbrojtje silikoni.

Mbajtese telefoni me baze per tavoline, mund te ngrihet dhe ulet, fale bazes se rregullueshme.

E pershtatshme per telefon dhe tablet, me kend te rregullueshem shikimi.

Magazinimi i palosshem, kompakt dhe nuk ze hapesire.

Specifikat :

-Modeli : Awei X11

-Materiali: PC+ABS+aliazh alumini

-Madhesia: 118 x 120 mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300062 Kategori: ,
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat