,

Mbajtese celulari Remax me fishe karikimi me dy dalje

Remax

1,500L

Mbajtese celulari Remax me fishe karikimi me dy dalje

Mbajtese celulari Remax me fishe karikimi me dy dalje

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Vendoset ne siperfaqe te ndryshme.
Bazament i qendrueshem.
Mundesi rregullimi i gjeresise dhe gjatesise mbajtese.
Dy fisha karikimi micro dhe lightning.
 
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Materiali | Silikon jo toksik
Dimensionet |12.6*12.8*4.3cm
SKU: mbajtese-celulari-me-fishe-karikimi-me-dy-dalje-remax Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Remax

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat