,

Mbajtese celulari Remax me fishe karikimi me dy dalje

Remax

1,500 L

Mbajtese celulari Remax me fishe karikimi me dy dalje

Mbajtese celulari Remax me fishe karikimi me dy dalje

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Vendoset ne siperfaqe te ndryshme.
Bazament i qendrueshem.
Mundesi rregullimi i gjeresise dhe gjatesise mbajtese.
Dy fisha karikimi micro dhe lightning.
 
Specifikimet  | 
Marka | Remax
Materiali | Silikon jo toksik
Dimensionet |12.6*12.8*4.3cm
SKU: mbajtese-celulari-me-fishe-karikimi-me-dy-dalje-remax Kategori: ,
Pesha0.1 kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Remax

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat