,

Mbajtese dhe mbeshtetese celulari ne forme unaze | Baseus


Mbajtese dhe mbeshtetese celulari  | Baseus

Mbajtese dhe mbeshtetese celulari ne forme unaze | Baseus

Cilesimet Kryesore | 
Dizajn per te lehtesuar perdorimin e celularit me nje dore.
Mund te perdoret gjtihashtu dhe si mbeshtetese per telefonin.
Dimensione kompakte.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUMQ
Materiali | Aliazh zinku
Permasa | 3*3cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat