,

Mbajtese e palosshme Awei X28

Awei

1,000L

MBAJTESE E PALOSSHME AWEI X28

Mbajtese telefoni e palosshme portative Awei X28 per celulare apo tablet.

Dizajn i shumefishte kunder rreshqitjes.

Mbajtese desktopi qe nuk rreshqet me rregullim te kendit me 4 marshe per iPhone 13 ,Mini iPhone 12 ,Pro Max Samsung s22 Ultra, Huawei, Xiaomi etj.

Dizajni i palosshem e ben me te lehte ta marrni me vete kudo ju nevojitet.

Baze e sigurt per te vendosur vertikalisht ose horizontalisht telefonin.

Specifikat :

-Dizajn i palosshem

-Materiale: PC+ABS

-Marka :AWEI

-Mbajtes telefoni

-Madhesia e palosur: 132*75*3.5mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300049 Kategori: ,
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat