Mbajtese e qendrueshme televizori – A2 Wall Mount


 • Projektuar per televizore me ekran te sheshte, LED, LCD, PDP
 • Sistemi i fshehur i kabllove dhe dizanji elegant e ben kete mbajtese teper luksoze
 • Mund ta rrotulloni, levizni ose palosni, deri sa te arrini kendin optimal te shikimit
 • Pershtatur per te gjithe TV nga 32 deri ne 55 inch
 • Dizanj i pershtatshem per cdo ambient klasik ose modern
 • Ngjyra: E zeze

2,990L

MBAJTESE TELEVIZORI – A2 P4

Mbajtese murale e qendrueshme televizori – A2 Wall Mount

 • Modeli: P4
 • Instalohet lehtesisht ne mur
 • Projektuar per televizore me ekran te sheshte, LED, LCD, PDP
 • Sistemi i fshehur i kabllove dhe dizanji elegant e ben kete mbajtese teper luksoze
 • Mund ta rrotulloni, levizni ose palosni, deri sa te arrini kendin optimal te shikimit
 • Distanca nga muri: 55.1 mm
 • Kend i rregullueshem ±15 Grade
 • Pershtatur per te gjithe TV nga 32 deri ne 55 inch
 • Dizanj i pershtatshem per cdo ambient klasik ose modern
 • Ngjyra: E zeze
SKU: mbajtese-televizori-a2p4 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat