Mbajtese edhe organizues letre per kuzhine


 • Me nje gjatesi prej 32cm
 • Mund te vendosni letra te ndryshme
 • Teper i lehte ne perdorim
 • Mund te vendosni kavanoza siper raftit
 • I disponueshem ne ngjyre te bardhe

 

1,290L

MBAJTESE LETRE

Ne kete mbajtese ju mund te vendosni letren qe perdorni ne kuzhinen tuaj. Ne kete menyre ju organizoni kuzhinen qe te krijoni nje komoditet per cdo levizje qe mund te beni ne te. Teper praktike e cila mund te varet ne dhomen e gatimit te shtepise tuaj duke mundesuar funksionimin si nje raft per te mbajtur letre alumini ose qese, ose letrat e duarve.

ORGANIZUES LETRE PER KUZHINEN

Me kete organizues letre ju mund te keni nje kuzhine te rregullt edhe shume te sistemuar duke e bere te mundur keshtu pastertine e saj. Mund ta vendosni shume lehte ne ambjentin e kuzhines.

Organizuesi i letrave ka nje gjatesi prej 32cm. Funksionon ne menyren e rrotullimit duke i marre letrat ne menyren qe ato mos te demtohen.

Me nje material te plastikes te cilesise se larte, ku ka nje rezistence ndaj temperaturave qe ndodhen ne ambjentin tuaj.

SPECIFIKATorganizues letre per kuzhinen produkt online iBuy.al

 • Mbajtese dhe organizues letrash per kuzhinen
 • Mund te vendosni letren e aluminit
 • Mban letren e qeses se kuzhines
 • Vendosjen e letrave te duarve
 • Majft praktike dhe eficente
 • Mban te sistemuar dhe te rregullt kuzhinen

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-0244 Kategori:
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Mbajtese per letren e kuzhines

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat