,

Mbajtese fiksuese telefoni per tavoline Awei X44

Awei

1,100L

MBAJTESE FIKSUESE TELEFONI PER TAVOLINE AWEI X44

Mbajtese e telefonit dhe tabletit per tavoline nga Awei, e palosshme.

Kombinim i materialeve metali dhe plastika per me shume qendrueshmeri gjate perdorimit.

Koke e levizeshme per nje kend me te mire shikimi, shume e pershtateshme per karikimin e telefonit.

Shume e pershtateshme per ne zyre dhe ne shtepi. Dizenjuar me shume stil.

Baza rrotullohet 360° ne kende te ndryshme, ndersa silikoni ne panel mbron celularin nga rreshqitja dhe gervishtja.

Specifikat :

-Numri i modelit: X44

-Marka: Awei

-Material metalik dhe plastik

-Silikoni ne panel mbron celularin nga rreshqitja dhe gervishtja

-Lehte per tu palosur dhe marre me vete

-Baza rrotullohet 360° ne kende te ndryshme


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300068 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat