, ,

Mbajtese furcash dhe paste dhembesh Antibakteriale


Mbajtese sterilizuese ne forme U

Vrasja e baktereve ne cdo kend te hapesires.

Mbajtesja automatike e pastes se dhembeve me thithje te fuqishme vakumi, shtrydh cdo pike te fundit te pastes se dhembeve

E testuar dhe certefikuar si nje produkt cilesor

Cmim i arsyeshem

1,590L

Mbajtese furcash dhe paste Antibakteriale

Mbajtese furcash dhe paste Dhembesh Antibakteriale 

Kjo mbajtese e furcave te dhembeve mund te vras deri ne 99% bakteriet dhe mikrobet ne furcen tuaj.Nje aparat i certifikuar. Ju mund te perdorni te sigurte nje furce dhembesh te fresket dhe te paster ne cdo perdorim. Mbajtese per furcat e cila lufton bakteriet qe shkaktojne frymemarrje te keqe dhe semundjet e mishrave te dhembeve. 

Cilesimet e saj | Mbajtese furcash

  • Mbajtese per furcat dhe paste dhembesh Antibakteriale
  • Sterilizon te gjitha kendet dhe vret 99.9% bakteret dhe mikrobet ne furcen tuaj te dhembeve
  • Lufton bakteret qe shkaktojne arome te keqe dhe semundje te mishrave te dhembeve
  • E veshur me siperfaqe argjendi qe reflekton driten UV duke e lejuar ate qe te arrije ne kende te ndryshme brenda pasjisje duke pastruar dhe sterilizuar ne cdo cep
  • Arrin te gjeje levizjen e nje trupi bakterial brenda nje distance deri ne 1 meter.
  • Nuk harxhon energji sepse teknologjia e perparuar e energjise diellore lejon qe bateria te ngarkohet me cdo lloj drite perfshire ketu dhe ndricimin e brendshem.
  • E projektuar per 4 furca dhe i paste dhembesh.
  • Ideale per higjenen orale familjare

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat