, ,

Mbajtese furcash dhe paste dhembesh – Toothbrush Holder

Gjendje:

2 ne stok


1,290L

2 ne stok

Mbajtese furcash dhe paste dhembesh – Toothbrush Holder

Organizoni furçat e dhëmbëve, pastën e dhëmbëve, krehrat, brisqet, prerëset e vetullave, pastruesit e fytyrës, etj me kete mbajtese.

Kurseni hapësirë ​​dhe  mbani lavamanin e pastër dhe të rregullt, nuk ka nevojë të shqetësoheni për rrëmujën.

Dy mbajtese me ngjyra të ndryshme janë të përshtatshme për të gjithë familjen, veçanërisht për fëmijët.

Instalim i thjeshtë: pa mundime, pa mjeteshtese.

Instalimi i lehtë i montuar në mur nuk dëmton sipërfaqen e murit. P

astroni murin e banjës para instalimit, shtypni shiritin ngjitës me forcë, lëreni shiritin ngjitës dhe murin të ngjiten plotësisht për 2 orë para përdorimit.

Nëse keni nevojë të ndryshoni pozicionin, hiqeni dhe pastroni shiritin pasi të bëhet i butë.

Mund të ripërdoret pas tharjes dhe nuk ka mbetje në mur.

Qendrueshmeri e larte, shirit ngjitës i fortë pa shënja , pavarësisht nëse e vendosni ne material  plastik, metal, dru, letër, pasqyrë, pllakë.

Model i papërshkueshëm nga uji. Kupa e furçës së dhëmbëve është e përmbysur dhe mbulon kokën e furçës së dhëmbëve.

Pjesa e poshtme e raftit të furçës së dhëmbëve ka vrima për të pastruar lehtë.

Material ABS me cilësi të lartë, pa erë, pa BPA, I sigurt për t’u përdorur.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Mbajtese-furcash-dhe-paste-dhembesh Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat