,

Mbajtese furcash grimi


1,200L

MBAJTESE FURCASH GRIMI

Organizuese per ruajtjen e fucave te grimit me rrotullim 360 grade dhe kapak mbrojtes.

I bere nga plastika ABS dhe PS me cilesi te larte, ky organizues kozmetik eshte i lehte dhe i forte dhe mund te pastrohet lehtesisht me uje ose peshqir.

I persosur per komodina, dhoma gjumi, banjo, ze pak hapesire dhe e mban tavolinen tuaj pa rremuje.

Specifikat: 

-I papershkueshem nga pluhuri, i papershkueshem nga uji

-Dizajn praktik

-Organizues i shkelqyeshem

-Rrotullues

-Materiali premium


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: G2300 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat