,

Mbajtese Ketchup dhe Mustarde – 2ne1


600L

MBAJTESE KETCHUP DHE MUSTARDE – 2NE1 

Konsumoni ushqimet tuaja te shpejta ne menyren me te shijshme, duke perdorur ketchup dhe mustarde. 

Shmangni rremujen ne kuzhine apo shpenzimet e teperta, me kete produkt me dizenjo dhe cilesi perfekte.

mbajtese mustarde bli online ibuy al

Me material plastike te larte, keto shishe do jene rezistente per nje kohe shume te gjate ne kuzhinen tuaj. 

Jane material qe nuk lejojne depertimin e ujit, rezistente ndaj goditjeve apo renieve.

Tashme do te keni sasine e duhur te salcave ne ushqimet tuaja, pasi shishet nuk lejojne rrjedhjen apo shperdorimin e salcave.

I pastroni lehtesisht me uje te bollshem dhe i riperdorni pas perfundimit te salcave.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: i2010003 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat