,

Mbajtese Laptopi Awei X25

Awei

3,700L

MBAJTESE LAPTOPI

Mbajtesja ju jep hapesiren qe ju nevojitet per te perdorur me efikasitet duke e mbajtur laptopin tuaj te sigurt.

Mbajtes fleksibel laptopi x25 nga Awei i pershtatshem per laptope nen 17 inch, iPad dhe tablet.

Xhel silice i trashe per te parandaluar qe laptopi te mos jete ne gjendje te leviz.

Dizajni i struktures se zbrazet,  shmang demtimin e komponenteve te brendshem nga ngrohja.

Specifikat :

-Modeli X25 Awei

-Dizajn fleksibel

-Material alumin

-Per laptop nen 17inch


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300095 Kategori: ,
brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat