,

Mbajtese Laptopi dhe Tableti Awei

Awei

1,900L

MBAJTESE LAPTOPI DHE TABLETI 

Mbajtesja mbetet e qendrueshme dhe e balancuara ne preher, tavoline ose toke.

I palosshem dhe i lehte per tu ruajtur.

Boshllek per shperndarjen e nxehtesise.

Specifikat : 

-Model X30

-Material Metal+Silikon

-Marka AWEI

-4 Ingranazhe lartesie


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300096 Kategori: ,
brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat