,

Mbajtese laptopi me rrotullim AWEI X46

Awei

2,300L

MBAJTESE LAPTOPI ME RROTULLIM X46

Pllaka dhe bazamenti i poshtem jane ngjitur me silikon per te parandaluar rreshqitjen dhe gervishtjen.

Mbajtese laptopi metalike, trup i forte dhe i qendrueshem me rrotullim 360 grade.

Panel mbajtes i zbrazur per shperndarjen e nxehtesise.

E pershtatshme per laptopet nen 17 inc.

Specifikat :

-Shufer e rrotullueshme 360°

-Materialet: hekur + silikon + POM

-E aplikueshme per laptopet nen 17 inch

-Madhesia e palosur: 260*245*44 mm

-Kend i rregullueshem 0~80° per panelin


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300040 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Mbajtese

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat