,

Mbajtese magnetike Awei X45

Awei

1,300L

MBAJTESE MAGNETIKE AWEI X45

Magneti i forte magnetik i 12*4mm N52 eshte i qendrueshme dhe nuk bie.

Mbajtese magnetike Awei X45 me dizajn praktik me kupe thithese per mbajtje te sigurt te telefonit.

Kupa e thithjes mund te rrotullohet 360 grade dhe krahu mbajtes mund te rrotullohet 90 grade.

Telefoni eshte i lehte per t’u vendosur, i pershtatshem me cdo model telefoni.

Vendi i instalimit: paneli i te gjitha makinave.

Specifikat :

-Modeli: X45

-Materiale: ABS+PC+Metal+Silikon

-Marka: AWEI

-Magnet: 12X4mm

-Madhesia: 171mm×73mm×28mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300065 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat