,

Mbajtese magnetike e makinave Dudao F11

Te ndryshme

990L

MBAJTESE MAGNETIKE E MAKINAVE DUDAO F11

Mbajtesi magnetik eshte perfekt per ambientet e brendshme te makinave.

Fale madhesise se tij kompakte, ju mund ta pershtatni ate me hapesiren e automjetit tuaj. Tani e tutje, kontrolli dhe rregulli ne makine nuk do te jete problematik.

Siguron kontroll te forte dhe te qendrueshem, edhe kur udhetoni ne nje rruge me gunga!

Specifika

  • Marka: Dudao
  • Mbajtësi: magnetik
  • Instalim i lehtë
SKU: Mbajtese magnetike Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat