, ,

Mbajtese magnetike per makine


900L

MBAJTESE MAGNETIKE PER MAKINE

Mbajtëse magnetike  për panelin e automjetit / xhamit të përparëm për telefonat celularë / tableta të vegjël. 

Mbajtës magnetik universal i makinës për xhamin e përparmë për smartphone duke përfshirë iPhone 7, 6, 6S, 7 Plus, 6 6S Plus, Samsung S8 dhe S8 PLUS etj.

Një montim universal ne makinë i telefonit celular që siguron pothuajse çdo telefon.

Baza magnetike siguron thithje të fortë dhe nuk lë mbetje pas.

Magnet i fuqishëm lidh telefonin në mënyrë të sigurt për bashkëngjitje pa shqetësime.

Ndërtuar prej plastike dhe gome të qëndrueshme, ; e mban pajisjen të sigurt në vend, madje edhe në sipërfaqe të ashpër.

Specifika

  •  Materiali: ABS / Metal / Magnet
  • Ngjyra: e zeze
  • Lejoni një rrotullim 360 °
  • Përshtatet me çdo celular të çdo madhësie
  • Shumë i përshtatshëm për t’u përdorur
  • Perdorimi me një dorë
  •  Ngjitni pllakën metalike në telefon mbrapa dhe më pas mund të përdorni mbajtësin magnetik në çdo kohë.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Mbajtese magnetike per makine Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat