,

Mbajtese me 2 sirtare – Organizues per tualetin


 • Mbajtese per produktet e tualetit
 • Material plastike ABS i cilesise se larte
 • Me dy rafte
 • Sherben si dekor per ambientin tuaj
 • Ofron prakticitet

1,490L

ORGANIZUES PER TUALETIN

Mbajtesja per te vendosur produktet e tualetit e cila ju vjen ne ndihme per te sistemuar rremuje ne banjon  tuaj. Ky organizues eshte projektuar qe te jete ne ambjentet tuaj mjaft komode edhe nuk ju ze shume hapesire ne cfare do lloji vendi qe do conit kete pajisje.

Per t’i gjetur gjithmone gjerat qe deshironi pa pasur asnje rremuje ne tualetin tuaj ku produkt eshte ideal.

ORAGANIZUES ME DY RAFTE

Mbajtesja eshte e perbere me dy rafte te mbivendosura njera pas tjetres duke mos ju zene shume hapesire ne tualet e duke mbajtur gjerat tuaj te perditshme. E perbere me nje material te cilesise se larte ABS e mjaft rezistente ndaj temperatures qe mund te keni ne shtepine tuaj.

Ky produkt gjendet i diponueshem ne ngjyre te bardhe per tu kombinuar me gjithe arredimin e shtepise tuaj dmth tek pjesa e tualetit i cili i jep nje pamje te paster edhe mjaft elegante fal ketij organizuesi.

Mbajtesja e tualetit nuk ka asnje perberje nga toksina nga te cilat mund te demtojne produktet tuaj ose te shkaktojne ndonje alergji ose irritim.

SPECIFIKAT

 • Material plastike ABS
 • Praktik edhe i lehte ne perdorim
 • Me dy rafte ne forme drejtekendore
 • Diajne elegante dhe modern
 • Organizon gjerat personalet duke ju hapur me shume hapesire ne shtepine tuaj
 • Ngjyre e bardhe

Bli Online – Bli Mire – iBuy.al

SKU: Mbajtese per tualetin Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mbajtese per produktet e tualetit

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat