, ,

Mbajtes metalik me tre rafte


3,890L

MBAJTES METALIK ME TRE RAFTE

Zgjidhja me e lehte dhe praktike per kuzhinen tuaj, per te mbajtur perimet dhe frutat te organizuara.

Fale tre rafteve ka hapesire te bollshme per ruajtjen dhe sistemimin e perimeve.

Me kater rrota ndihmuese ne bazen e saj, mund ta levizni lehtesisht ate per ta vendosur ne hapesiren qe deshironi.

Rrotat ofrojnë përdorim fleksibël dhe mund të vendosen në çdo vend.

Projektimi vertikal përmirëson përdorimin e hapësirës dhe është i përshtatshëm për hapësirë të vogël.

Për më tepër, materiali me cilësi të lartë dhe mjeshtëria e përpunuar sigurojnë jetën e funksionimit të kësaj karroce.

Falë strukturës cilësore, kjo karrocë ka një kapacitet të shkëlqyer mbajtës të ngarkesës deri në 30 kg.

Specifika

Materiali: Metal dhe ABS

Kapaciteti i ngarkesës: 30 kg

Permasa 42 x 87 x 35 cm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: mbajtese-perimesh Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat