Mbajtese kepucesh moderne me 2 kate – Shoe Rack Online


1,290L

Mbajtese kepucesh moderne metalike me 2 kate – Shoe Rack Online

Mbajtese metalike kepucesh moderne me 2 kate – Shoe Rack  – Mobilje Online

Projektuar me2 kate, Shoe Rack mban deri ne 6 pale kepuce

Shmangni rremujen dhe jepini ambientit tuaj pamje ekstetike duke mbajtur te sistemuara te gjitha kepucet e sezonit

E qendrueshme dhe rezistente ndaj konsumit

Material metalik i cilesise se larte

Ajrosni kepucet dhe shmangni aromen e tyre te keqe

Porosit online ne iBuy.al

SKU: mbajtese metalike-2 kate-shoe rack Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mbajtese kepucesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat