,

Mbajtese Pantoflash – Rotary Slipper Rack


590L

MBAJTESE PANTOFLASH – ROTARY SLIPPER RACK

Montojeni ne mur kete mbajtese kepuce per fortesi dhe qendrueshmeri.  Efikas praktik dhe siguron kursim të hapësirës për nevoja të tjera të magazinimit.

Transformon hapësirën e humbur në mur në një zonë të gjerë magazinimi, ju ndihmon të mbani gjithçka të organizuar mjeshtërisht.

Dizajni i tij i thjeshtë por tërheqës përputhet në mënyrë të përkryer me çdo stil shtëpie. ldeal për përdorim në tualet, kuzhinë, dhomë gjumi ose ndonjë vend tjetër.

Mbajtesi eshte shume funksional, jo vetem per pantoflat por mund te varni edhe peshqiret ne tualet.

Specifika

Zëvendësues për raftet e mëdha.

Projektim horizontal.

Permasa 15,00 x 7,00 x 7,00 cm.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Mbajtese-Pantoflash Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat