, ,

Mbajtese per aparate fotografike – Tripod 3366

Te ndryshme

  • Mbeshtetese ne forme trekendeshi per aparate fotografike.
  • Perbehet nga materiali i aluminit edhe i gomes.
  • Ka qendrueshmeri shume te mire me siperfaqen.
  • Transportueshmeri e lehte.
  • Me gjatesi te rregullueshme.
  • Arrin te rrotullohet deri ne 360 grade.
  • Rezistente ndaj mjedisit.

2,000L

MBAJTESE PER APARATE FOTOGRAFIK

Mbeshtetese per aparate fotografike me 3 kembe mbajtese.

Paisja ka nje doreze te levizshme qe ju ndihmon te gjeni pozicionin me te mire te aparatit tuaj fotografik.

Kjo mbeshtetese eshte e bere me gjatesi te ndryshme, ku ju mund ta rregulloni ate sipas deshires dhe kendit qe ju intereson.

Me te mund te arrini te beni foto edhe video pa asnje lloj problemi.

Fotot edhe videot i realizoni ne kohe reale me ane te tij.

Mbeshtetesja mund te paloset edhe shpaloset me lehtesi ndaj edhe mund ta merrni kudo me vete.

E përshtatshëm për të gjitha llojet e kamerës.

Në gjendje të përballojë deri në një peshë maksimale prej 2 kg.

E ndërtuar me njehesor niveli.portable phone live selfie 3366 tripod buy online ne iBuy al

SPECIFIKAT

Mbeshtetese trekendore per aparate fotografike.

Per perdorim profesional ose vetjak.

Numri i modelit: 3366Maks.

Gjatësia e palosur : 520 mm.

Gjatësia e zgjatur : 1400 mm.

Pesha (g): 750g.

Krijuar për : Celular, kamera DSLR / SLR, kamera me format të mesëm.

 

Blerje Online vetem ne dyqanin me te mire ne treg – iBuy.al

SKU: 3366-tripod Kategori: , ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black & Blu

LLoji

Mbajtese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat