,

Mbajtese per buken, kafen, sheqerin dhe cajin – Shitje Online

Topfann

Produkt gjerman – 4 Yje

Seti permban :

1. Mbajtesen e bukes

2. Kutine per mbajtjen e sheqerit

3. Kutine per mbajtjen e kafese

4. Kutine per mbajtjen e cajit

Praktike

Pastrohen lehte

Set Multifunksional

 

1,600 L

Mbajtese per buken, kafen, sheqerin dhe cajin – Shitje Online

Mbajtese per buken, kafen, sheqerin dhe cajin – Shitje Online

Mbron buken nga lageshtia, insektet dhe pluhurat

Higjenike

Buka qendron e fresket

Largoni therrimet dhe papasterite ne kuzhine

Aksesor dekorues per kuzhinen

Nuk ze vend

Shmang rremujen

Dizanj estetik

Me tre mbajrtese per Sheqerin, Kafene dhe Cajin

SKU: L-mbajtese per buken-kafen-sheqerin-cajin Kategori: ,
Pesha 0.4 kg
brands

Topfann

LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat