Mbajtese per TV metalike – VStar Flat Panel Tv Wall Mount


 • Instalohet ne mur
 • Projektuar per televizore me ekran te sheshte, LED, LCD, Plasma
 • Kapaciteti i ngarkeses qe mund te mbaje deri ne 50 kg
 • Me nje krah te zgjatur dhe kllapa te sigurta per te siguruar pershtatjen e persosur, kjo mbajtese mund te zhvendoset dhe rregullohet per te arritur kendin optimal te shikimit
 • Pershtatur per te gjithe TV nga 26 deri ne 63 inch

1,900L

MBAJTESE PER TV METALIKE – VSTAR

Mbajtese per TV metalike – V-Star Flat Panel Tv Wall Mount

 • Instalohet ne mur
 • Projektuar per televizore me ekran te sheshte, LED, LCD, Plasma
 • Kapaciteti i ngarkeses qe mund te mbaje deri ne 50 kg
 • Me nje krah te zgjatur dhe kllapa te sigurta per te siguruar pershtatjen e persosur, kjo mbajtese mund te zhvendoset dhe rregullohet per te arritur kendin optimal te shikimit
 • Pershtatur per te gjithe TV nga 26 deri ne 63 inch
 • Dizanj elegant, i pershtatshem per cdo ambient klasik ose modern
 • Ngjyra: E zeze
SKU: mbajtese TV-metalike-v-star Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Mbajtese televizori

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat