,

Mbajtese portative per celularin me driten LED


 • Me nje drite LED me ngjyra
 • Me intensitet te ndryshem te ndricimit
 • Mban cdo llolji celulari
 • Me nje levizshmeri prej 360 grade
 • I dipsonueshem ne ngjyre te zeze

1,990L

MBAJTESE CELULARI 

Kjo mbajtese sherben per te vendosur cdo lloji celulari qe mund te perdorni ku mund te beni foto dhe video te ndryshme me pamje vizuale perfekte. Nuk eshte e nevojshme te mundoheni per te realizuar cdo gje vet ku fare mire mund te perdorni kete mbajtese e te beni selfie te bukura pa u lodhur fare.

MBAJTESE ME DRITEN LED

Mbajtesja per celularin ka nje drite LED ku mund te realizoni selfiet dhe videot me perfekte neper ambjente te ndryshme. Per realizimin e fotove ose xhirimeve te ndryshme me ane te drites ju mund te zgjidhni ngjyren edhe intensitetin qe deshironi.

Kjo pajisje funksionon me energji elektrike dhe nuk ju harxhon shume energji. Mund te filmoni me ore te tera nepermjet celularit tuaj dhe te shihni qe nuk ka konsumuar fare energji elektrike.

Mbajtesja perbehet me disa kabulla qe kane nje material te celikut e ofrojne nje siguri maksimale te celularit tuaj pa pasur asnje lloji demtimin. Kjo pajisje ka nje rrotullim deri ne 360 garde ku ju jep mundesi ta levizni si te deshironi.

SPECIFIKATMabjtese celulari me driten LED produkt online iBuy.al

 • Furnizimi me energji elektrike: USB 5V
 • Me driten LED me ngjyra
 • Fuqia e drites: 12W
 • Siguri dhe qendrueshmeri ne mbajtjen e celularit
 • Levizshmeri prej 360 grade
 • Perdoreni si drite ndricimi
 • Material gome dhe plastike teper te larte
 • Mund te beni foto dhe video te ndyrshme te cilat nuk i realizoni dot vete
 • Mund ta merrni me vete
 • Pershtatet me cdo lloji celulari

 

 

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-035 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat