,

Mbajtese Portative Per Tablet


2,000L

MBAJTESE PORTATIVE PER TABLET

Mbajtëse tabletash e pajtueshme me iPad Pro, Samsung Galaxy Tab ProS iPad Pro10.5 9,7 “12,9” iPad Air Surface Pro4.

Me material mbështjellës aliazh alumini 360 ° , e rrotullueshme per komoditet maksimal.

Ngre lartësinë e ekranit ipad në nivelin e syve për ergonomi më të mirë, këmbë gome për të përmirësuar stabilitetin.

Peshon 1.65 paund nga çeliku.

Dizajn praktik dhe komod me cilësi të lartë qe siguron qëndrueshmëri të fortë, organizator kabllosh prapa mbajtesit per te shmangur rremujen.

Ndihmon në minimalizimin e tendosjes së qafës dhe lodhjes së syve, duke stabilizuar shikimin.

Material anti rreshqitje qe parandalon rrëshqitjen e tabletit nga mbajtesi.

I pajtueshëm me Apple iPad Pro, iPad Air Galaxy Tab Pro S dhe laptopë të tjerë.

Dizajn i shkëlqyeshëm, artistik. Lartësia e pajisjes 3,625 inç.

Këndi fiks 55 gradë – Tastiera mund të vendoset poshtë mbajtesit.

Model elegant  alumini në mënyrë kompakte për ruajtje dhe transportim të lehtë, ndërsa ofron një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme në tabletin tuaj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 2011134 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat