, ,

Mbajtese qeramike per organizimin e vezeve


1,690L

MBAJTESE QERAMIKE PER ORGANIZIMIN E VEZEVE

Shporte kuzhine dekorative per ruajtjen e vezëve.

Kjo enë dekoruese është kombinimi perfekt i bukur dhe praktik, mund të përdoret si një zbukurim i lezetshëm në formë pule ose një hapësirë për ruajtjen e vezëve.

Eshtë bërë prej hekuri dhe qeramike me cilësi të lartë për qëndrueshmëri të mirë dhe jetë të gjatë shërbimi.

Shporta  është shumë e përshtatshme për ruajtjen e frutave, vezëve, perimeve, etj.

Stili i thjeshtë, me nje punim te imet shume elegant e bejne te pershtatshme per cdo lloj ambienti.

Karakteristika

Mbajtese vezesh

Materiali: Hekur, qeramika

Madhësia: 19cm x 16cm / 7.48 “x 6.3” 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Mbajtese qeramike per organizimin e vezeve Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat