Mbajtese rrobash dhe kepucesh – Clothes Holder – Produkt Online


2,990L

Mbajtese rrobash dhe kepucesh – Produkt Online

Mbajtese rrobash dhe kepucesh – Clothes Holder Stand – Produkt Online

Mbani te sistemuara dhe te ajrosura te gjitha rrobat qe vishni ne perditshmeri, pa qene nevoja per ti vendosur ne dollapin e rrobave

Me 3 kate : 2 kate per te varur dhe sistemuar rrobat dhe nje kat per te vendosur kepucet

Mund ta perdorni edhe si tharese rrobash

Montohet dhe cmontohet lehte

Portative

Material cilesor ekologjik dhe miqesor me mjedisin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mbajtese-veshje-kepuce Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mbajtese veshjesh dhe kepucesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat