Mbajtese kepucesh dhe rrobash moderne – Produkt Online


1,990L

Mbajtese rrobash dhe kepucesh – Produkt Online

Mbajtese rrobash dhe kepucesh moderne – Shoe Holder – Produkt Online

Mbani te sistemuara rrobat dhe kepucet

Projektuar me shufer te larte, kjo mbajtese siguron hapesire per te varur rrobat dhe mbajtuar ato te hekurosura dhe te lemuara

2 raftet e tjera shtese, mund te perdoren per te ruajtur kepucet, cantat, kutite

E pershtateshme per mbajtjen e kostumeve, kemishave te cilat kerkojne gjatesi dhe lirshmeri

Material celik inoks i cilesise se larte, nuk ndryshket

Nuk demton dyshemene ose parketin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: mbajtese-rrobash-kepucesh Kategori:
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Mbajtese veshjesh dhe kepucesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat