, ,

Mbajtese sfungjeri per lavaman


490L

MBAJTESE SFUNGJERI PER LAVAMAN

Material PVC me cilësi të lartë, fleksibilitet i mirë, i lehtë për tu pastruar dhe për t’u përdorur.

Mund të mbajë furça ,sfungjer, pastrues dhe sende të tjera që ju nevojiten kur punoni në lavaman kuzhine ose në banjë dhe t’i mbani ato të pastra dhe të zbukuruara.

Dy mbajtese, te cilat përshtaten me çdo lavaman standard të kuzhinës.

Dizajni me vrima  lejon që uji të kullojë, duke i lënë gjërat të thahen shpejt.

E përsosur për lavaman, kuzhinë dhe tualet, ju kursen hapësirë.

Karakteristika

Mbajtese multifunksionale per kuzhine

Materiali: Plastikë

Fleksibel dhe rezistent

Permasa 13.5 x 18 cm


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Mbajtese sfungjeri per lavaman Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat