,

Mbajtese telefoni Awei X23

Awei

1,600L

MBAJTESE TELEFONI

Nje mbajtes universal per shtepi dhe zyre, eshte ideal per shikimin e videove, lexim dhe videokonference.

Mund te rregullohet lehtesisht ne kendin e duhur te shikimit.

Fale madhesise se tij te vogel dhe struktuses se palosshme, mund ta keni gjithmone me vete.

Specifikat : 

-Ngjyra: E zeze

-Materiali: ABS + aliazh

-Mbajtese tableti

-Permasa: 189*124*43.5 mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300098 Kategori: ,
brands

Awei

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat