,

Mbajtese telefoni elektrike per makinen | Baseus

Baseus

2,500L

Mbajtese telefoni elektrike per makinen | Baseus

Mbajtese telefoni elektrike per makinen | Baseus

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt dhe multifunksional.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
Shijoni video te ndryshme si ne televizor gjate udhetimit.
Pozicionohet te grila e ventilatorit.
E pershtatshme per pajisje me dimensione nga 4 deri ne 6.5 inch.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Modeli | SUHW01-0S
Materiali | ABS, Aliazh alumini, silikon
SKU: mbajtese-telefoni-elektrike-baseus-per-makine Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat