,

Mbajtese Telefoni ne forme Granade Baseus | Phone Holder

Baseus

1,200L

Mbajtese Telefoni ne forme Granade Baseus

Mbajtese Telefoni ne forme Granade Baseus | Phone Holder

Cilesimet Kryesore | 
 
  • Luani me 4 gishta njekohesisht ne ekranin e telefonit dhe rrisni shanset per te fituar.
  • Dimensione kompkate dhe peshe e lehte.
Specifikimet  | 
Marka | Baseus 
Material | Plastike e lehte
Dimensionet | 10*3.5*3.7mm
Eshte e pershtatshme per telefona me te vegjes se 6.5 inch dhe me te holle se 10mm
SKU: Mbajtese-Telefoni-ne-forme-Granade-Baseus-Phone-Holder Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat