, ,

Mbajtese Telefoni Profesionale – Professional Stand


1,200L

MBAJTESE TELEFONI PROFESIONALE – PROFESSIONAL STAND

Me ndihmën e këtij produkti, ju mund ta rregulloni telefonin tuaj në mënyrë të qëndrueshme dhe të bëni fotografi ose video lirisht.

Ideal për punë në studio, në zyrë apo edhe per në shtëpi bëni selfie dhe më shumë.

Ajo vjen me një bazë te qendrueshme me peshë që mbështet çdo lloj smartphone.

Këndi multimodal, 360 ° 180 ° me rrotullim dhe qafë të rregullueshme.

Karakteristika

Mbajtes telefoni profesional

I pershtatshem per video dhe selfie

Materiali: ABS.

Ngjyra e zezë.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat