,

Mbajtese telefoni Totu per makine me karikues Wireless

TOTU

4,600L

Mbajtese telefoni Totu  CACW 027

Mbajtese telefoni Totu per makine me karikues Wireless

Cilesimet Kryesore | 
 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente ndaj perdorimit.
E pershtatshme per pajisjet me ekran 4.7 deri 6.3inch.
Kapese me sensor per te mbajtur telefonin tuaj te sigurte.
Karikon te gjitha pajisjet te clat suportojne karikimin wireless.
 
Specifikimet  | 
Marka | TOTU
Modeli | CACW-027
Materiali | PC, ABS
Hyrje | 5V/2A 9V/2A
Dalje | 10W MAX
SKU: mbajtese-telefoni-totu-cacw-027 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

TOTU

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat