, , ,

Shampo per floket Restorex – Paraben Free Porosit Online


  • Restorex siguron butesi, bukuri dhe shkelqim natyral te flokeve
  • Formula unike me PHYTOSTEROL -in bimor siguron floke te shendetshem dhe stimulon zgjatjen e shpejte te tyre
  • Nuk demton skalpin e kokes
  • Forcon flokun qe ne rrenje
  • Ekstraktet herbale të pasura me vitamina dhe minerale jane celsi i rezultateve unike te kesaj shampoje

1,550L

Shampo per floket Restorex – Paraben Free Porosit Online

Shampo per floket Restorex – Paraben Free Porosit Online

Shampoja zbut, forcon dhe i jep flokeve shkelqim natyral

Nuk permban paraben dhe eshte e ndertuar me perberes natyrale

Per floke te bute, te bukur dhe te shendetshem

Ideale per floke normale

SKU: Shampo flokesh-Restorex Kategori: , , ,
LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat